Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie jakieś fajne gry Gdzie się buduje swoje miasto itp.


Kupas512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sim City, bardzo fajna gierka, jesteś tak jakby prezydentem miasta i rozbudowywujesz :) Wciągająca gra i wymaga myślenia.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Twierdza wszystkie części . ( Najlepsza 2 deluxe / crusader )

The Sims 3 :)

Roelcaster

Tropico - Tropico 2 , Tropico 3 , Tropico - Wyspa Piratów. :>

205mkw.png

Opublikowano

was do reszty pokurwilo z tym minecraftem ?

w minecrafcie budujecie elektrownie,podpisujecie umowy,zarzadzacie handlem,zdobywacie poparcie ludnosci,podejmujecie decyzje wazne dla miasta i jego ludnosci ? no chyba kurwa nie

 

jedyne co mi przychodzi do glowy to seria simcity

Opublikowano

Do reszty zwariowali z tym "minecraftem " :/

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Sim City.

Anno.

Tropico.

Cesar.

The Settlers.

Alien Nations.

 

Mniej powiązane z miastem, ale podobne klimaty.

 

Rollercoaster Tycoon.

Pizza Sindicate.

Opublikowano

Jak dla mnie to najlepszą grą tego typu jest Tropico, ew. Sim City

Za-Je-Bi-Sta gra!

Mnie Tropico tak wciągnęło że masakra, mogłem w to kiedyś grać 10godzin bez przerwy. Polecam właśnie Tropico i Sim City.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Jeśli chodzi o tropico. To tropico 4 z Modern Times najlepsze ! Ale klimatem jedynki z Rajską Wyspą nie przebije. :D

 

Tycoon City New York dobra gra, sam ją posiadam.

 

Z serii Settlers polecam V i VI, według mnie najlepsze.

 

Cities XL dobra gra, ale optymalizacja kulawa. Lepsze jest City Life 2008, dobra gra na zasadach Sim City. Problem w tym, że nie ma polonizacji. ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...